חדשות עירוניות

מציג 81 עד 96 מתוך 1238 נושאים.
« 4 5 6 7 8 »

ועדת המליאה של הוועדה לתכנון ובניה אישרה ברוב גדול לקדם שני פרויקטים בעיר: הפקדה בתנאים של מתחם "דואני-העצמאות" בוועדה המקומית לתכנון ולבניה וכן המלצה להפקדה בתנאים של מתחם "הגלבוע" בוועדה המחוזית לתכנון ולבניה.

ראה מידע נוסף..

שר החוץ אלי כהן נפגש עם ראש עיריית יבנה, רועי גבאי והשיק את הפרויקט הייחודי של משרד החוץ שיזם לבני ובנות נוער, תלמידי כיתות י`-י"ב שיפעל בשירות משרד החוץ ובשיתוף עיריית יבנה, ובמסגרתו ילמדו צעירים מיבנה דיפלומטיה אזרחית ודרכים לקידום האינטרסים של מדינת ישראל ושיפור תדמיתה בעולם. השגרירים הצעירים ירכשו ידע וניסיון בהסברה, ויעסקו בפרויקטים יצירתיים בפלטפורמות של רשתות חברתיות וניו מדיה וישתלבו במאבק נגד האנטישמיות ושיפור תדמיתה של ישראל בעולם.

ראה מידע נוסף..

החל משנת הלימודים הקרובה יפתח גן ילדים על-אזורי, לגילאי 4-5 המבוסס על סביבת למידה חופשית.

רוח שיטת הלימוד המונטסורית מבוססת על נטייתו הטבעית של הילד ללמידה, כשתפקיד המחנך הוא להדריך וללוות את הילד בדרך ללמידה משמעותית.

ראה מידע נוסף..

ביום שישי האחרון נערך ביבנה "המרוץ לנופל" במהלכו רצים תלמידי שכבה י"ב בקריית החינוך ע"ש גינזבורג לזכרם של 12 חללי בית הספר שנפלו בעת מילוי תפקידם.

זו השנה ה-19 בה מתקיים המרוץ בשיתוף המחלקה לספורט בעיריית יבנה.

ראה מידע נוסף..

בעקבות הפרסומים אמש באמצעי התקשורת על הכוונה של הנהלת רכבת ישראל להתחיל במהלך של גביית תשלום בגין חנייה בסמוך לתחנת הרכבת (מערב יבנה), פנה ראש העיר, רועי גבאי למנכ"ל רכבת ישראל, מיכאל מייקסנר, בדרישה לבטל לאלתר את הכוונה ולמנוע הוצאה כספית מיותרת מבעלי רכבים פרטיים העושים שימוש ברכבת.

ראה מידע נוסף..

  
  
עיריית יבנה מכבדת זכויות יוצרים ועושה את מירב המאמצים לאתר בעלי זכויות בפרסומים ו/או צילומים המגיעים אליה. אם זיהיתים צילום ו/או כל פרט שיש לכם זכויות בו/בהם, אנא פנו אלינו לבקש לחדול מהשימוש בו/בהם באמצעות כתובת dorit@yavne.muni.il
ראשי מפת אתר פנייה למנהל האתר יוטיוב עקבו אחרינו באפליקציה
הצהרת נגישות
The Butterfly Button