חדשות עירוניות

מציג 65 עד 80 מתוך 1185 נושאים.
« 3 4 5 6 7 »

ערב מרגש להוקרת מורשת העדה האתיופית והמנהיגות הרוחנית של הקייסים נערך ביום ראשון, 29.1.23, באולם המופעים שזר ביבנה. הערב נערך במעמד ראש העיר רועי גבאי, המשנה לראש העיר, שחר סימנה, המחזיק בתיק העלייה, הקליטה והביטחון הקהילתי, ליקה כהנת קייס ברקו טגניה, נציג משרד העלייה והקליטה, דוד יאסו, אורחים ותושבים רבים.

ראה מידע נוסף..

ראש העיר, רועי גבאי, מנהלי האגפים והצוות הבכיר של העירייה מגיעים למפגשים עם תושבי העיר, מעדכנים בתכניות העירוניות ומשיבים על כל השאלות. המפגש הראשון נערך ביום ראשון האחרון באשכול הפיס עם תושבי שכונות נאות בן-גוריון ורמות ויצמן.

ראה מידע נוסף..

פנייה לשרי המשפטים והביטחון הלאומי: התערבו בעניין מחסור כח אדם במערכת החינוך וסוגיית גיוס כח אדם למילוי מקום זמני.
 
לפי נתוני משרד החינוך, ב- 3,000 גני ילדים ביום נדרש פתרון של מילוי מקום בעקבות מחסור באיש צוות. במרכז השלטון המקומי הקימו את מיזם "המסייעת" לגיוס כח אדם למילוי מקום זמני, אלא שכעת מסתבר כי בשל מגבלה בירוקרטית לא ניתן לקדם את העסקתן של 13,000 מועמדות ומועמדים פוטנציאליים. ראש עיריית יבנה, רועי גבאי מצטרף לקריאתו של יו"ר מרכז השלטון המקומי ולשרים ומבקש התערבותם: "מדובר בסוגיה קריטית ונדרשת התערבות שתוביל לטיפול והנחיית כלל הגורמים הרלוונטיים להתכנס מיידית למציאת פיתרון. כך ניתן יהיה לקיים את החודשים שנותרו בשנת הלימודים הנוכחית עם פחות חוסרים ופחות מסגרות סגורות". 

ראה מידע נוסף..

קורס ההכנה לפרישה ובגרות שנייה תוכנן במיוחד עבור עובדי עיריית יבנה העומדים לפני פרישה לגמלאות, במטרה לספק להם ולבני/בנות הזוג ידע, כלים ומיומנויות לקראת פרק החיים שאחרי העירייה. במילים אחרות - כיצד לארגן את החיים מחדש באופן מיטבי ומשביע רצון.

ראה מידע נוסף..

עיריית יבנה יצאה בקמפיין הקורא לבעלי כלבים לאסוף את גללי הכלבים. הקנס למי שלא יאסוף - 475 ש"ח. במסגרת הקמפיין פורסמה העירייה מסרים הסברתיים על המדרכות בפארקים ובגינות הציבוריות בהם נכתב כי "על יציאות לא במקום- משלמים" ו"אם לא אספת- שילמת!".

ראה מידע נוסף..

בהנחייתו של ראש העיר, רועי גבאי, משטרת יבנה והשיטור העירוני מגבירים את האכיפה כנגד תופעת השימוש בחזיזים ונפצים בקרב בני נוער. ביקורות יבוצעו בבתי עסק החשודים בממכר צעצועים מסוכנים וחומרי נפץ, הן ע"י המשטרה והן ע"י פקחי משרד הכלכלה ורישוי עסקים בעיריית יבנה.

ראה מידע נוסף..

בפגישה שנערכה ביום חמישי (5.1.23) בהשתתפות ראש העיר, רועי גבאי, מנכ"ל רשות מקרקעי ישראל, ינקי קוינט, מנכ"ל העירייה, דוד שטרית, מהנדס העיר, קובי נעים, צוותי המקצוע בעירייה וברשות, נדונו פרויקטים ותכניות של התחדשות עירונית בדגש על השכונות הוותיקות.

ראה מידע נוסף..

עיריית יבנה `מעלה הילוך` באכיפה ומגבירה את המאמצים לשמור על רחובות העיר נקיים. לאחר מבצע הסברתי נרחב שכלל פרסום על-גבי שלטי חוצות והצבת שלטים בפארקים ובגינות הציבוריות, החלה מחלקת הפיקוח ברישום דו"חות כנגד בעלי כלבים שמשאירים `מוקשים` ולא אוספים אחרי כלבם.

ראה מידע נוסף..

  
  
עיריית יבנה מכבדת זכויות יוצרים ועושה את מירב המאמצים לאתר בעלי זכויות בפרסומים ו/או צילומים המגיעים אליה. אם זיהיתים צילום ו/או כל פרט שיש לכם זכויות בו/בהם, אנא פנו אלינו לבקש לחדול מהשימוש בו/בהם באמצעות כתובת dorit@yavne.muni.il
ראשי מפת אתר פנייה למנהל האתר יוטיוב עקבו אחרינו באפליקציה
הצהרת נגישות
The Butterfly Button