עיריית יבנה יוזמת פיילוט חדש להרחבת פעילות העסקים, בתנאי שלא יפריע לסדר הציבורי

עיריית יבנה רואה חשיבות בחיזוק ובעידוד העסקים ביבנה ומתן מענה לצרכי התושבים. ראש העיר, רועי גבאי הציג את התכנית בישיבת המועצה השבוע, במסגרתה יתאפשר לבתי עסק לפעול עד השעה 02:00 בלילה, בכפוף לקבלת היתר לילה ותוך הקפדה על הנחיות חוק העזר והסדר הציבורי.
     עיריית יבנה יוזמת פיילוט חדש להרחבת פעילות העסקים, בתנאי שלא יפריע לסדר הציבורי

בעלי עסקים יוכלו להפעיל את עסקיהם, בתחום בית העסק הסגור, המקורה והמאושר וזאת עד השעה 02:00 תוך הקפדה על הסדר הציבורי.
 
הפיילוט יימשך עד תום השנה הנוכחית ובתום תקופה זו תבחן העירייה את המשכו בהתאם לממצאים, התגובות והיענות בעלי העסקים.

איך מקבלים היתר לילה? בעל עסק ביבנה, בין שהוא טעון רישוי ובין שאינו טעון רישוי יוכל להגיש בקשה לקבלת היתר לילה במחלקת רישוי עסקים שתבחן את הבקשה ותנפיק את ההיתר.
 
חשוב להדגיש כי לא תותר פעילות בית העסק מחוץ למבנה בית העסק הסגור, המקורה והמאושר או מעבר לשעה 02:00. כמובן שבית העסק יידרש לעמוד בכלל החוקים וחוקי העזר העירוניים בדבר שמירת ניקיון, מניעת מפגעים, עישון, תקנות הרעש ועוד. על-מנת שלא להוות הפרעה לסביבה יחול איסור התקנת רמקולים ו/או השמעת מוזיקה מחוץ לכותלי בית העסק, פריקה וטעינה של סחורות, מכירת משקאות משכרים לאחר השעה 23:00 למעט עסקים הקבועים בחוק.
במקום בו תתקבלנה תלונות חוזרות ונשנות לגבי עסק תהא לעיריית יבנה סמכות להפסיק את הפיילוט ביחס לאותו עסק.
 

עיריית יבנה מכבדת זכויות יוצרים ועושה את מירב המאמצים לאתר בעלי זכויות בפרסומים ו/או צילומים המגיעים אליה. אם זיהיתים צילום ו/או כל פרט שיש לכם זכויות בו/בהם, אנא פנו אלינו לבקש לחדול מהשימוש בו/בהם באמצעות כתובת dorit@yavne.muni.il
ראשי מפת אתר פנייה למנהל האתר יוטיוב עקבו אחרינו באפליקציה
הצהרת נגישות
The Butterfly Button