קול קורא לקבלת הצעות מחברות הזנק לפתרונות טכנולוגיים ומוצרים חדשניים

חדשנות זה כאן! עיריית יבנה יוצאת בקריאה לסטארט אפים להציע את פתרונותיהם לצורך פיתוח העיר וקידום רווחת התושבים
     קול קורא לקבלת הצעות מחברות הזנק לפתרונות טכנולוגיים ומוצרים חדשניים

עיריית יבנה פועלת בימים אלו על מנת לקדם את נושא החדשנות ורווחת תושבי העיר, בין היתר לאור העובדה כי העיר הולכת להכפיל עצמה מ- 60,000 תושבים לכ-120,000 תוך מספר שנים.
 
זאת בעקבות הפיתוח המסיבי המתרחש בה, שכן בימים אלו מושלמות עבודות תכנון שכונת יבנה מזרח עם כ-12,500 יחידות דיור חדשות ותשתיות מתקדמות.

החדשנות באה לידי ביטוי לא רק בשכונה החדשה אשר עתידה להבנות, אלא גם בשכונות אשר נבנו לאחרונה בעיר - שכונות ירוקות שנבנו בטכנולוגיה ירוקה ובתקן מהגבוהים בעולם, וכוללות מערכת הולכת אשפה פניאומטית חדשנית.

בעקבות מסלול התמיכה "פיילוטים ברשויות המקומיות" של משרד החדשנות, עיריית יבנה החליטה "להרים את הכפפה", ולגייס חברות הזנק ישראליות המציעות פתרון טכנולוגי חדשני לשיפור השירותים לתושבי העיר.

העיר חרטה על דגלה חדשנות, קיימות ופעילות שתכליתה הנגשה וייעול השירותים עבור התושב, לרבות באמצעות שיטות הניהול של העירייה והעיר. בעירייה מתבצעים מספר תהליכים של דיגיטציה והטמעת מערכות חכמות וזאת לשם ייעול ושיפור השירות לתושב. אני קורא לחברות הרלוונטיות להצטרף אלינו למהלך החדשני.

בין המערכות הללו נכללת מערכת ה-crm, מערכת ה-מאנדיי, המאפשרת בין היתר ניהול מבוסס נתונים מתקדם של תהליכים ופרויקטים השונים בעירייה, מערכת Microsoft 365 וכדומה.

הקול הקורא מאפשר לחברות הישראליות השונות, בשלבים TRL 6-8, להגיש הצעות לעירייה עד 29.06.23, שלאחריו, תתקיים וועדה מקצועית אשר תבחן את ההצעות ויבחרו הפתרונות אשר יענו בצורה הטובה ביותר על האתגרים העירוניים אותם העירייה שואפת לפתור.
  
חבר/ות ההזנק אשר יבחרו, יגישו עצמן לקול הקורא של רשות החדשנות אשר נסגר ב-11.07.23.
 
חברות אלו, יזכו לתמיכה כספית בשיעור של 50%-20% מהוצאות המחקר והפיתוח המאושרות ממשרד החדשנות ולליווי שוטף מטעם העירייה לכל אורך הפיילוט.
 
לקול קורא

עיריית יבנה מכבדת זכויות יוצרים ועושה את מירב המאמצים לאתר בעלי זכויות בפרסומים ו/או צילומים המגיעים אליה. אם זיהיתים צילום ו/או כל פרט שיש לכם זכויות בו/בהם, אנא פנו אלינו לבקש לחדול מהשימוש בו/בהם באמצעות כתובת dorit@yavne.muni.il
ראשי מפת אתר פנייה למנהל האתר יוטיוב עקבו אחרינו באפליקציה
הצהרת נגישות
The Butterfly Button