נפתחה ההרשמה לחטיבות הביניים ביבנה

הרישום המקוון לכיתות ז` בחטיבות הביניים ביבנה נפתח היום (30.3.23) ויסתיים ב-17.4.23.
     נפתחה ההרשמה לחטיבות הביניים ביבנה

תקופה זו של השנה עומדת בסימן הרישום לחטיבת הביניים. לקראת שנת הלימודים תשפ"ד הורחב היצע המגמות והמסלולים הייחודיים בבתי הספר בעיר לתחומים נוספים ביניהם: טניס, רובוטיקה, כדורגל ועוד. בתי הספר "אולפנת יבנה" והישיבה התיכונית "נריה" פועלים, החל מתחילת השנה, תחת רשת "אורט" המובילה פדגוגיה חדשנית לצד קידום מצוינות אישית, אנושית וערכית.

בנוסף, העירייה הודיעה על פתיחתו של בית ספר על – יסודי ממלכתי חדש והחלה בהליכים לקידום בניית בית הספר, שיבנה בצפון שכונת נאות שמיר. במקביל, נבחנים מודלים פדגוגיים שונים, במטרה לאמץ לבית הספר מודל חינוכי חדשני, ייחודי ואיכותי. בשנתיים הקרובות יפעל בית הספר בתוך מתחם בית הספר "ניצנים" תוך הפרדה בין בתי הספר לטובת כלל התלמידים והצוות החינוכי.

ראש העיר, רועי גבאי: "מערכת החינוך בעיר יבנה שואפת להמשיך ולהוות גורם קהילתי משמעותי עבור תושבי העיר ומשפחותיהם, לקדם ערכים אישיים, חברתיים ואוניברסליים ולהוביל את התלמידים למימוש עצמי, תוך טיפוח הכישורים הטבעיים של כל תלמיד ותלמידה. בתי הספר מכוונים להרחבת תחומי העניין של התלמידים ולהצמחתם להיות `לומדים עצמאיים`. מתוך תפיסה זו, נבנה תהליך רישום המאפשר שמירה על רצפים חינוכיים, בחירה מבוקרת של המוסד החינוכי ומנגנון וויסות, לצורך שמירה על איזון במקרה של רישום יתר לאחד מבתי הספר."

תהליך הרישום לכיתות ז` לשנה"ל תשפ"ד ומועדים חשובים:
17/4/23-30/3/23: רישום אינטרנטי באתר העירוני
2-8/5/23: פרסום השיבוצים באתר הרישום ותחילת רישום בבית הספר.
12/5/23-3/5/23: ביצוע רישום בבית הספר.
28/5/23: קבלת תשובות לערעורים
 
(30/3/23) 

עיריית יבנה מכבדת זכויות יוצרים ועושה את מירב המאמצים לאתר בעלי זכויות בפרסומים ו/או צילומים המגיעים אליה. אם זיהיתים צילום ו/או כל פרט שיש לכם זכויות בו/בהם, אנא פנו אלינו לבקש לחדול מהשימוש בו/בהם באמצעות כתובת dorit@yavne.muni.il
ראשי מפת אתר פנייה למנהל האתר יוטיוב עקבו אחרינו באפליקציה
הצהרת נגישות
The Butterfly Button