בית הספר האקולוגי מתמודד על פרס הזה"ב

מדובר בתחרות ארצית מטעם משרד החינוך המעניק פרסים לבתי הספר על פועלם הייחודי לקידום הזהירות בדרכים, הנגשה ובטיחות הילדים בבית ספרם ובסביבה.
    
בית הספר האקולוגי מתמודד על פרס הזה"ב
בית הספר האקולוגי מתמודד על פרס הזה"ב-5 בית הספר האקולוגי מתמודד על פרס הזה"ב-4 בית הספר האקולוגי מתמודד על פרס הזה"ב-3 בית הספר האקולוגי מתמודד על פרס הזה"ב-2 בית הספר האקולוגי מתמודד על פרס הזה"ב-1

מדובר בתחרות ארצית מטעם משרד החינוך המעניק פרסים לבתי הספר על פועלם הייחודי לקידום הזהירות בדרכים, הנגשה ובטיחות הילדים בבית ספרם ובסביבה.

בחירתו של בית הספר האקולוגי ביבנה, בניהולה של שוש גופשטיין, כבית ספר מקדם זה"ב, מהווה שיאו של תהליך חינוכי המתקיים בבית ספר המביא תפיסה חדשנית, המתמקדת בשמירה על חיי התלמידים, בריאותם ובטיחותם.
ועדת שיפוט מחוזית מטעם משרד החינוך ביקרה אתמול (ראשון) בבית הספר והתלמידים הדגימו והציגו את העשייה הלימודית לקידום הזהירות בדרכים.

ארבעה בתי ספר במחוז המרכז העפילו לשלב המחוזי ומתוכם ייבחרו בתי הספר שיעפילו לשלב הגמר הארצי.

בביקור השתתפו נציגי משרד החינוך, מ"מ וסגן ראש העיר וממונה על התחבורה, משה חזות, הממונה על החינוך לזה"ב במחוז המרכז, לימור חנין, מנהל מחלקת הבטיחות והתחבורה, בני נסימי, רפ"ק מיוחד עמיחי ביטרמן אשר מדריך את תלמידי בית הספר במשמרות זה"ב ועוד.

מנהלת בית הספר הציגה את העשייה החינוכית בבית הספר ורכזת זה"ב, זהבית עלמשט סיפרה על התכניות הלימודיות בתחומה.

הביקור כלל סיור בתערוכת עבודות ופוסטרים כיתתיים שהוצגו על-ידי תלמידים מכלל שכבות בית הספר, הרצאה מרתקת בנושא "ילדים ותאונות דרכים" של התלמיד מור טרונך מכיתה ו` 3, ריקוד של נבחרת בית ספרית וצפייה בשיעורים מגוונים בנושאים כגון עצמאים בשטח, שיעורי תקשוב, אמנות, אנגלית והנגשה.

מ"מ וסגן ראש העיר, משה חזות: "העשייה בבית הספר האקולוגי בתחום הבטיחות בדרכים מרשימה וחשובה ביותר והוועדה התרשמה מהפעילות החינוכית. כחלק ממדיניותו של ראש העיר, רועי גבאי אנו מעודדים חינוך לזהירות בדרכים בכלל מוסדות החינוך בעיר ומשקיעים משאבים רבים במרחבים הציבוריים. בטיחות ילדינו היא הדבר החשוב ביותר ואנו מחויבים להנחלת תרבות נכונה ויעילה של בטיחות בדרכים.

צילומים: עמרם כהן
 
(21/3/23) 

עיריית יבנה מכבדת זכויות יוצרים ועושה את מירב המאמצים לאתר בעלי זכויות בפרסומים ו/או צילומים המגיעים אליה. אם זיהיתים צילום ו/או כל פרט שיש לכם זכויות בו/בהם, אנא פנו אלינו לבקש לחדול מהשימוש בו/בהם באמצעות כתובת dorit@yavne.muni.il
ראשי מפת אתר פנייה למנהל האתר יוטיוב עקבו אחרינו באפליקציה
הצהרת נגישות
The Butterfly Button