אוטיזם 2022 - תרמו מכל הלב

כיום חיים בישראל למעלה מ- 40,000 ילדים, מתבגרים ובוגרים המאובחנים על הרצף האוטיסטי, מגיל שנה וחצי ועד גיל הזהב. המספר הזה בשינוי מתמיד: קצב הגידול עולה, ובכל שנה מתווספים כ-13% בממוצע למספר המאובחנים על הרצף האוטיסטי.

נכון להיום, 1 מכל 78 ילדים שנולדים בישראל יאובחן עם אוטיזם.

האוטיזם נפוץ עד כדי כך שבשנת 2007 הכריז האו״ם על אוטיזם כמשבר בריאות עולמי החוצה מגדרים, דתות ותרבויות.

על אף מחקרים רבים העוסקים בנושא, טרם אותרו הגורמים לאוטיזם, ולפיכך לא נמצאו עדיין דרכים לאבחון טרום לידתי.

בקמפיין גיוס זה חברנו יחד, שתי העמותות המובילות בתחום האוטיזם בישראל, אלו״ט - אגודה לאומית לילדים ובוגרים עם אוטיזם, והעמותה לילדים בסיכון - המרכז לטיפול וחקר באוטיזם.

העשייה שלנו בארגונים אדירה ומקיפה את כל תחומי החיים: אבחון, טיפול, חינוך, דיור, תעסוקה ושילוב. הטיפול והתמיכה שאנחנו נותנים הוא גם לילדים ולבוגרים שעל הרצף האוטיסטי וגם להורים, לאחים ולאחיות ולמשפחות בכלל.

בתרומה אחת תקדמו את העשייה של שתי העמותות למענם: תרומה אחת, 100% אהבה.

אנו, בשתי העמותות, עוסקים במתן מענה אבחון לכל הגילאים, תפעול וטיפול של א.נשים על הרצף האוטיסטי במאות מעונות יום שיקומיים וגני תקשורת, מערך טיפולי מקדם בבתי ספר, פרויקטים לשילוב בצה"ל ובשוק העבודה, עשרות בתים לחיים ומרכזי לימוד ותעסוקה לבוגרים, פיתוח מחקרים, מרכזי ידע ללימוד תחום האוטיזם, קידום זכויות, והכשרות מקצועיות לצוותי חינוך, לעובדי ציבור ואנשי בטחון. בנוסף, אנו מספקים ייעוץ, סיוע ותמיכה קבועים למשפחות ולצוותים המטפלים, בכל התפקידים. כל אלו יחד ולחוד, מתמודדים עם מאפייני האוטיזם יום-יום שעה-שעה.

מידי שנה אנחנו יוצאים לגיוס תרומות משמעותי בקרב אזרחיות ואזרחי ישראל. לא נוכל להמשיך ולקיים את כל העשייה הזאת ללא התרומה שלכם.
בגיוס זה, תרומה אחת שווה 100% אהבה.

כל האנשים המצולמים בקמפיין הם ילדות, ילדים, בוגרות ובוגרים על הרצף האוטיסטי ובני משפחותיהם, שנמצאים במסגרת חינוכית וטיפולית של אחת העמותות. יש להם סיבה טובה לחייך: הם מוקפות ומוקפים בחום ואהבה, ומקבלים טיפול מתמיד, על מנת שיוכלו למצות את כישוריהם ולחיות חיים מלאים וטובים ככל הניתן, ולקיים את הזכות הבסיסית לחיים בכבוד.

 
טלפון 2482* 

     אוטיזם 2022 - תרמו מכל הלב

עיריית יבנה מכבדת זכויות יוצרים ועושה את מירב המאמצים לאתר בעלי זכויות בפרסומים ו/או צילומים המגיעים אליה. אם זיהיתים צילום ו/או כל פרט שיש לכם זכויות בו/בהם, אנא פנו אלינו לבקש לחדול מהשימוש בו/בהם באמצעות כתובת dorit@yavne.muni.il
ראשי מפת אתר פנייה למנהל האתר יוטיוב עקבו אחרינו באפליקציה
הצהרת נגישות
The Butterfly Button