התחדשות עירונית בשכונתכם

תושבים יקרים,
 
פרויקטים של התחדשות העירונית טומנים בחובם הזדמנויות רבות לשיפור איכות המגורים והחיים. פרויקטים שונים במסלול פינוי-בינוי ותמ"א 38 כבר נמצאים בשלבי תכנון וביצוע שונים כחלק מהמדיניות העירונית.

יחד עם זאת, הדבר מחייב משנה זהירות ובדיקה מקדמית מצידם של התושבים בבואם להתקשר עם היזמים. ממידע שהתקבל בעירייה עולה כי ישנם מקרים בהם תושבים מתבקשים לחתום כבר בשלב מוקדם על מסמכים המאפשרים רישום הערת אזהרה על דירת מגוריהם.
 
מצב זה מחייב תחילה בדיקה והתייעצות עם גורמי מקצוע. על-כל אנו ממליצים לתושבים שלא לחתום על הערות אזהרה ובכל מקרה להתייעץ עם המינהלת להתחדשות עירונית אשר הוקמה במיוחד עבורכם. המינהלת הינה גוף אובייקטיבי שהוקם על-מנת לסייע לכם בקידום פרויקטי התחדשות עירונית - ללא תשלום.

מצאנו לנכון לפרסם הנחיה זו על-מנת להבטיח כי הליך ההתקשרות עם החברות והיזמים יהיה בטוח ומוצלח.
 
אנו קוראים לכם להיעזר בשירות הניתן על-ידנו, לקבל מידע אמין ופרטים לגבי המדיניות העירונית החלה על מתחם מגוריכם וכן סיוע הנוגע להסכמים.
 
למידע ופרטים נוספים: מינהלת התחדשות עירונית, רחוב התנאים 2, טל` 08-9425662, דוא"ל: tehilam@yavne.muni.il
 
שלכם,
 
צבי גוב-ארי
ראש העיר  

     התחדשות עירונית בשכונתכם

עיריית יבנה מכבדת זכויות יוצרים ועושה את מירב המאמצים לאתר בעלי זכויות בפרסומים ו/או צילומים המגיעים אליה. אם זיהיתים צילום ו/או כל פרט שיש לכם זכויות בו/בהם, אנא פנו אלינו לבקש לחדול מהשימוש בו/בהם באמצעות כתובת dorit@yavne.muni.il
ראשי מפת אתר פנייה למנהל האתר יוטיוב עקבו אחרינו באפליקציה
הצהרת נגישות
The Butterfly Button