הנוער בשלטון

28/05/2015 10:29:03
בני נוער בכיתות י`-יב` מפרלמנט הנוער, מועצות תלמידים ותנועות נוער ``פשטו`` בתחילת השבוע (ב`) על העירייה, האגפים והמחלקות והצטרפו למנהלים הבכירים כחלק משבוע הנוער בעיר. ראש העיר, צבי גוב-ארי: ``מהנוער האיכותי שפגשתי כאן יצמח ראש העיר העתידי של יבנה".
     הנוער בשלטון

יום חילופי שלטון-נוער נפתח במפגש של כ-15 בני נוער עם ראש העיר, צבי גוב-ארי ומנהלי העירייה, כאשר הנערים נחשפים לפעילות העירונית הענפה ולנושאים שעל סדר היום. חן אבידן, תלמיד כיתה י"ב ומדריך בתנועת הנוער העובד והלומד, התלווה לראש העיר ובפגישה בלשכתו שמע סקירה מקיפה על תכניות העירייה לפיתוח העיר בתחומים השונים.

יום זה, המתקיים בהובלת מחלקת הנוער בניהולו של רועי סודאי, נועד לאפשר לבני הנוער הצצה לעשייה העירונית בתחומים המוניציפאליים השונים כגון חינוך, רווחה, הנדסה, פני העיר, כספים, תחבורה ועוד. ואכן, בני הנוער יצאו לשטח עם המנהלים, ביקרו במשרדים וגילו התעניינות תוך שהם משתתפים בחלק מהדיונים השוטפים. בהמשך נערכה בלשכת ראש העיר שיחה קבוצתית בה ציינו הנערים כי התרשמו עמוקות מהיקף העבודה, האחריות והפעילות הענפה המתחוללת בעיר.

בני הנוער והמנהלים שהשתתפו ביום חילופי שלטון: חן אבידן (ראש העיר צבי גוב-ארי), ימאל גואטה (סגנית מנהלת אגף החינוך, איה בניטה), עומרי חנן (מהנדס העיר, דוד שטרית), אור משש (מנהל אחזקה, דוד מלכה), נופר סימן טוב (אגף הרווחה, צביה אוחנה), רותם אקלר (דובר העירייה, אריאל הלר, בן משה (מנהל משאבי אנוש, אלי בוחבוט), עדי צנעני (מבקר העירייה שלום דמארי), יובל עמית (מ"מ וסגן ראש העיר, משה חזות), אליה ארגוב (מנהל הרשת למרכזים קהילתיים, אלי אלוש).

חן אבידן: "המפגש היום עם ראש העיר היה בעבורי זכות גדולה והזדמנות להבין עד כמה מורכבת העבודה העירונית, מערכת הניהול והשיקולים העומדים מאחרי כל החלטה. כעת אנו מבינים טוב יותר את האתגרים העומדים לפתחה של יבנה לאור התפתחותה וגידול האוכלוסייה. אני וחבריי התרשמנו שהעירייה ועובדיה עושים כל שביכולתם על-מנת לספק מענה מצוין לתושבים".

ראש העיר, צבי גוב-ארי אמר כי "יום זה הפך למסורת ומתקיים מזה למעלה מ-15 שנים כאשר המטרה היא לחשוף אתכם לפעילות העירונית, המשימות ובעלי התפקידים כאשר כל החלטה מתקבלת לאחר מחשבה עמוקה ויסודית. אין לי ספק כי מכם תוכל לצמוח מנהיגות ואף ראש העיר העתידי של יבנה. אני רואה חשיבות במעורבותכם בנעשה ושמח על היותכם נוער ערכי, מתעניין ומשפיע. אני תקווה כי הפקתם את המרב ביום זה ובתום לימודיכם ושירותכם הצבאי ארצה לראותכם משתלבים בעשייה העירונית".

עיריית יבנה מכבדת זכויות יוצרים ועושה את מירב המאמצים לאתר בעלי זכויות בפרסומים ו/או צילומים המגיעים אליה. אם זיהיתים צילום ו/או כל פרט שיש לכם זכויות בו/בהם, אנא פנו אלינו לבקש לחדול מהשימוש בו/בהם באמצעות כתובת dorit@yavne.muni.il
ראשי מפת אתר פנייה למנהל האתר יוטיוב עקבו אחרינו באפליקציה
הצהרת נגישות
The Butterfly Button