מתקני התקשורת לאנטנות סלולריות יותקנו על עמודי התאורה באצטדיון הכדורגל העירוני

28/05/2015 10:27:28
לפני מספר שנים ועפ"י הנחייתו של ראש העיר, צבי גוב-ארי קיימה עיריית יבנה מו"מ עם החברות הסלולריות השונות במסגרתו רוכזו כלל מתקני התקשורת לאנטנות סלולריות על גג מגדל השידור באיצטדיון העירוני.
     מתקני התקשורת לאנטנות סלולריות יותקנו על עמודי התאורה באצטדיון הכדורגל העירוני

במסגרת עבודות השיפוץ באיצטדיון הוצבו מתקני התקשורת, באופן זמני, על-גבי ניידות ועמודים בשטח צמוד אליו. כעת, עם השלמת העבודות והקמת עמודי התאורה החדשים באצטדיון (מגדל השידור הוסר) נענו החברות הסלולריות להצעת העירייה להציב את מתקני הגישה בגובה רב על-גבי עמודי התאורה, במקום האתר הקודם של מגדל התקשורת שמעל היציעים.

בשנים האחרונות והודות לפעילות מאומצת של העירייה מול חברות הסלולר (כולל פנייה לערכאות משפטיות) פונו אנטנות רבות אשר היו ממוקמות בקרבה לאזורי מגורים, חלקן פורקו וחלקן הועברו לשטחים פתוחים ומרוחקים. בפעולה זו מובטח פיקוח ושליטה טובים יותר של נושא האנטנות לטובת הציבור. בנוסף התקנת מערכות אלה צפויה לשפר את רמת הקליטה במרכז העיר ובשכונות החדשות.

יודגש כי התקנת מתקני התקשורת על עמודי התאורה תעשה בהתאם לכל הוראות הדין והדרישות המקצועיות של המשרד להגנת הסביבה ולא נשקפת מהן כל סכנה. עוד יודגש כי מדובר בשינוי מיקום באותו מתחם.

חשוב לציין כי ההיתר להצבת מתקנים מסוג זה אינו מחייב קיום הליך של התנגדויות וחרף זאת החליט ראש העיר להביא את הנושא לדיון בוועדה המקומית לתכנון לבנייה.

עיריית יבנה מכבדת זכויות יוצרים ועושה את מירב המאמצים לאתר בעלי זכויות בפרסומים ו/או צילומים המגיעים אליה. אם זיהיתים צילום ו/או כל פרט שיש לכם זכויות בו/בהם, אנא פנו אלינו לבקש לחדול מהשימוש בו/בהם באמצעות כתובת dorit@yavne.muni.il
ראשי מפת אתר פנייה למנהל האתר יוטיוב עקבו אחרינו באפליקציה
הצהרת נגישות
The Butterfly Button