מתחשבים גם באחרים: עיריית יבנה תקיים מופע זיקוקים שקטים ביום העצמאות

ההחלטה על מופעי זיקוקים שקטים בערב יום העצמאות התקבלה מתוך התחשבות ורצון למנוע בהלה ופגיעה בתושבי העיר הרגישים לרעש, בדגש על הלומי קרב, אזרחים ותיקים, ולהבדיל מתוך רצון להתחשב בבעלי החיים הסובלים מהרעש החריג ולא פעם אף בורחים מהבית.
     מתחשבים גם באחרים: עיריית יבנה תקיים מופע זיקוקים שקטים ביום העצמאות

מועצת העיר אישרה פה אחד את הצעתו של חבר המועצה, עו"ד תם ליפשיץ, יו"ר הוועדה המייעצת בנושא אירועים, לקיים השנה את מופע הזיקוקים המסורתי, תוך שימוש בזיקוקים שקטים, מתוך התחשבות בהלומי קרב ובבעלי חיים.

"השנה יהיו זיקוקים שקטים בדרך שתכיל את כולם", אמר ראש העיר, רועי גבאי והוסיף כי "אפשר גם לשמוח יחד עם כל מי שמחכים למופע זיקוקים מרהיב, וגם לעשות זאת באופן מתחשב ושלא יפגע בהלומי הקרב. זוהי הדרך שלנו להפגין ערבות הדדית, כבוד וההערכה ללוחמי צה"ל וכוחות הביטחון, לאזרחים ותיקים, ולהבדיל, גם לבעלי חיים שנבהלים מהרעש שיוצרים הזיקוקים. חשוב לנו שהחגיגות יהיו נעימות ושמחות, ושכולם יוכלו לחגוג ביום העצמאות למדינה. תודתי לחבר המועצה ויו"ר ועדת האירועים, עו"ד תם ליפשיץ, על היוזמה החשובה".
 
(6/3/23) 

עיריית יבנה מכבדת זכויות יוצרים ועושה את מירב המאמצים לאתר בעלי זכויות בפרסומים ו/או צילומים המגיעים אליה. אם זיהיתים צילום ו/או כל פרט שיש לכם זכויות בו/בהם, אנא פנו אלינו לבקש לחדול מהשימוש בו/בהם באמצעות כתובת dorit@yavne.muni.il
ראשי מפת אתר פנייה למנהל האתר יוטיוב עקבו אחרינו באפליקציה
הצהרת נגישות
The Butterfly Button