צווי הפסקת עבודה לשלושה קבלנים שהפרו את ההנחיות העירייה

 
אגף ההנדסה והפיקוח על הבנייה בעיריית יבנה הוציאו הבוקר (שני) צווי הפסקת עבודה לשלושה אתרי בנייה אשר הפרו את הכללים והנחיות העירייה לעבודה בתקופת החירום.

     צווי הפסקת עבודה לשלושה קבלנים שהפרו את ההנחיות העירייה

כזכור, העירייה מתירה קיום עבודות בנייה בכפוף לעמידה בתנאים מחמירים, כגון, בדיקה קפדנית ויומיומית של רשימת העובדים באתר, שומר חמוש מחברת אבטחה מוסדרת, גידור היקפי, מיגון לעובדים, איסור לינה או שהייה באתר מעבר לשעות העבודה, חתימת מנהל האתר בדבר מחויבותו להקפדה על דרישות העירייה ועוד. הנחיות אלה אומצו וחולטו ע"י בית המשפט שדן בעתירה בנושא.

צוותי עבודה של אגף ההנדסה והשיטור העירוני ביקרו באתרי בנייה בעיר על-מנת לוודא, כי הם פועלים בהתאם לחוק. במהלך הביקורת, הוצאו צווי הפסקת עבודה לקבלנים בשני אתרי בנייה בעיר (אתר בנייה להקמת מבנה ציבור ואתר של יזם פרטי), שפעלו בניגוד להנחיות ולאישורים הנדרשים. בנוסף, הופסקה עבודת שיפוץ בבית מגורים אשר בעליו אף לא הגיש בקשה לאישור עבודה בתקופת הלחימה.

בתוך כך, אנשי אגף ההנדסה, הפיקוח והשיטור ממשיכים לבצע ביקורות ופעילות אכיפה שוטפת, עורכים ביקורות יזומות ובדיקת אישורי עבודה ושהייה לקבלנים. לדיווח על הפעלת אתר בנייה בעיר ניתן להיכנס לקישור

ראש העיר, רועי גבאי: "נושא הבטיחות והשמירה על החיים עומדים בראש סדר העדיפות והם עולים בקנה אחד עם הרצון לשמור על הסדר והביטחון האישי בכל רחבי העיר. אנחנו לא נקל ראש וכל הפרה מצד הקבלנים תטופל במלוא החומרה ונמשיך להוציא צווי הפסקת עבודה לאותם אתרים. בשעה זו כולנו חייבים לפעול בהקפדה יתרה ובזהירות רבה ובמקביל להוריד ככל שניתן את מפלס המתח של האזרחים. מבצעים כאלה ימשיכו להתקיים כל הזמן ובכל מקום בעיר".
 
 
 
התמונה להמחשה בלבד 
(6.11.23) 

עיריית יבנה מכבדת זכויות יוצרים ועושה את מירב המאמצים לאתר בעלי זכויות בפרסומים ו/או צילומים המגיעים אליה. אם זיהיתים צילום ו/או כל פרט שיש לכם זכויות בו/בהם, אנא פנו אלינו לבקש לחדול מהשימוש בו/בהם באמצעות כתובת dorit@yavne.muni.il
ראשי מפת אתר פנייה למנהל האתר יוטיוב עקבו אחרינו באפליקציה
הצהרת נגישות
The Butterfly Button