הענקת אות יקיר העיר

עיריית יבנה תעניק את אות `יקיר העיר` לשנת 2022 לאישים בקהילה על תרומתם הייחודית ועשייתם יוצאת הדופן למען העיר ותושביה. הענקת האות מבטאת את השאיפה לטיפוח ערכים של מעורבות חברתית למען הזולת והקהילה ביבנה. אות יקיר העיר מהווה הוקרה והערכה על פועלם של יחידים המייצגים במעשיהם, באישיותם וברוחם את פניה של עירנו ומציבים בפני הקהילה רף מוסרי וחברתי של אנושיות וערבות הדדית אליהם יש לשאוף.
     הענקת אות יקיר העיר

להלן הקריטריונים וההנחיות להגשת מועמדות לוועדה להענקת אות יקיר העיר:
 
* האות יוענק בגין אחד מאלה:
1. פעילות ראויה לציון למען יבנה ותושביה, בלפחות אחד מהתחומים הבאים: חינוך, קהילה, חברה, תרבות, אמנות, דת, מורשת, יזמות, טכנולוגיה, מחקר, אקדמיה, רפואה, איכות הסביבה, בטחון וספורט.
2. פעילות שהשפיעה על העיר והאדירה את שמה, בתחומים הבאים: חינוך, קהילה וחברה, תרבות, אמנות, דת, מורשת, יזמות, טכנולוגיה, מחקר, אקדמיה, רפואה, איכות הסביבה, בטחון וספורט.

בחירת המועמדים תיעשה בהתאם לתנאי הסף והמאפיינים הבאים:
תושב יבנה לפחות 15 שנים. מעל גיל 40. לא הורשע בעבירה פלילית מסוג פשע או עוון. האות לא יוענק לראשי רשויות מקומיות, חברי מועצה, חברי כנסת או שרים מכהנים. האות לא יוענק לעובדי עירייה או עובדי תאגידים עירוניים. האות יוענק ליחיד בלבד ולא לתאגיד מכל סוג. לא ניתן להגיש מועמדותו של אדם שנפטר.
 
את התקנון וטופס הגשת המועמדות לאות יקיר יבנה ניתן למצוא באתר העירייה. יש להגיש את הטופס בצירוף המלצות באמצעות מייל: yael@yavne.muni.il או בהגשה ידנית בעירייה לידי הגברת יעל יצחק-פור, מזכירות העירייה, שדרות דואני 50, טלפון לבירורים, 08-9433310.
 
מועד האחרון להגשה: 31 במרץ 2022
 
שימו לב: יש לצרף העתקים בלבד. חומר מקורי לא יוחזר. אין הוועדה מחויבת להשיב את החומרים שיוגשו. ההודעה מיועדת לנשים וגברים כאחד. תקנון אות יקיר העיר באתר האינטרנט העירוני - www.yavne.muni.il

עיריית יבנה מכבדת זכויות יוצרים ועושה את מירב המאמצים לאתר בעלי זכויות בפרסומים ו/או צילומים המגיעים אליה. אם זיהיתים צילום ו/או כל פרט שיש לכם זכויות בו/בהם, אנא פנו אלינו לבקש לחדול מהשימוש בו/בהם באמצעות כתובת dorit@yavne.muni.il
ראשי מפת אתר פנייה למנהל האתר יוטיוב עקבו אחרינו באפליקציה
הצהרת נגישות
The Butterfly Button