עיריית יבנה במאבק בתופעת השליחים על אופנועים המשתוללים בדרכים ומסכנים את הציבור

28/04/2015 10:11:48
עיריית יבנה מתכוונת להיאבק בתופעת הרכיבה המסוכנת של נהגי רכבים דו-גלגליים המשמשים כשליחים של בתי עסק בעיר (מסעדות, פיצריות וכו`) הנעים בדרכים באופן מסוכן וחסר אחריות העלול לסכן הן את חייהם והן את הולכי הרגל והנהגים האחרים.
     עיריית יבנה במאבק בתופעת השליחים על אופנועים המשתוללים בדרכים ומסכנים את הציבור

לאחרונה התקבלו תלונות על שליחים הנוהגים בפראות ומסכנים את עצמם ואת הציבור. נסיעה באור אדום, רכיבה על מדרכות ובפארקים ציבוריים הפכו לתופעה בקרב חלק מהשליחים הרכובים.

ראש העיר, צבי גוב-ארי החליט להיאבק בתופעה: "העירייה תמצה את הדין עם מעסיקים המאלצים את השליחים לעמוד ביעדים כאשר ברור כי לצורך כך עליהם לרכוב בניגוד לחוק. מעתה לא יוכלו המעסיקים להסיר את אחריותם לאופן נהיגתם של עובדיהם".

בעירייה מתכוונים להחמיר עם בעלי עסקים אשר נהגיהם יתפסו מבצעים עבירות תנועה, לרבות קנסות כבדים, הליך משפטי ואף בחינת ביטולו של רישיון העסק!

בימים הקרובים תפנה העירייה לכל בעלי עסקים בעיר בהם מועסקים שליחים בכדי שיחדדו את נוהלי הזהירות והנהיגה הבטוחה של נהגיהם בנסיעתם ברחובות יבנה ובכלל. במקביל מתוכננים מבצעי אכיפה שיתמקדו ברכבים הדו-גלגליים.

"ההכרח להתפרנס בכבוד אינו יכול לדרוס בבוטות את החובה לשמור על חוקי התנועה ועל ביטחון שאר המשתמשים בדרך", אמר השבוע ראש העיר, והוסיף כי "כעיר אשר משקיעה רבות במאבק בתאונות הדרכים מחובתנו לא להשלים עם תופעה פסולה זו. אני קורא לבעלי העסקים להצטרף אלינו, לתדרך את הנהגים ולקחת אחריות בנושא חשוב זה".

תושבים העדים לעבירות תנועה של שליחים מתבקשים לדווח למרכז השליטה העירוני 106 ולמסור פרטים (זמן, מקום, שם העסק).

עיריית יבנה מכבדת זכויות יוצרים ועושה את מירב המאמצים לאתר בעלי זכויות בפרסומים ו/או צילומים המגיעים אליה. אם זיהיתים צילום ו/או כל פרט שיש לכם זכויות בו/בהם, אנא פנו אלינו לבקש לחדול מהשימוש בו/בהם באמצעות כתובת dorit@yavne.muni.il
ראשי מפת אתר פנייה למנהל האתר יוטיוב עקבו אחרינו באפליקציה
הצהרת נגישות
The Butterfly Button