אות הוקרה בחינוך ביבנה לזוג דיתה ויהודה ברוניצקי, רוני ראובן ומועדון רוטרי

אלפי אנשי חינוך הקדישו את חייהם לקידום וטיפוח החינוך ביבנה- מנהלות ומנהלים, מורות ומורים, גננות ותומכות הוראה שלימדו, חינכו, היו אוזן קשבת וניהלו את המערכת. במהלך שבוע החינוך ביבנה הוקירה העירייה מספר דמויות וארגונים אשר פעלו באופן רוחבי ומעבר למחויבות הפורמלית והודתה להם על פעילותם יוצאת הדופן.
    
אות הוקרה בחינוך ביבנה לזוג דיתה ויהודה ברוניצקי, רוני ראובן ומועדון רוטרי
אות הוקרה בחינוך ביבנה לזוג דיתה ויהודה ברוניצקי, רוני ראובן ומועדון רוטרי-2 אות הוקרה בחינוך ביבנה לזוג דיתה ויהודה ברוניצקי, רוני ראובן ומועדון רוטרי-1

באירוע המרכזי שנערך ביום שלישי בהיכל התרבות העירוני העניקו ראש העיר, רועי גבאי ומנהל אגף החינוך, עשהאל שריר אותות הוקרה לאנשים שהטביעו חותמם בחינוך בעיר.

דיתה ויהודה ברוניצקי: בשנת 1965 הקימו ביבנה את מפעל אורמת לטורבינות, אותן ייצאו למדינות רבות בעולם ובשנת 2018 זכו בפרס ישראל לתעשייה! מעבר להצלחה הרבה של המפעל, בשנת 1970 הקימו בני הזוג את בית הספר המקצועי אורט-אורמת, המכשיר את בוגריו להשתלבות בתעשיית החשמל והמולטימדיה. רבים מבני יבנה למדו בבית הספר, השתלבו במפעל אורמת המצליח.

רוני ראובן, מנהל ואוצר הסדנה לאמנות ביבנה: בשנים האחרונות מקדיש רוני את זמנו ומרצו למענם של אנשים עם מוגבלויות, מעבר לשעות עבודתו, והכל בהתנדבות מלאה שאינה יודעת גבול של זמן או מאמץ. במהלך השנה מתקיימת פעילות חינוכית אמנותית לילדי הגנים ותלמידי ביה"ס בעיר, בנוסף מתקיימים בסדנה שיתופי פעולה רבים ורציפים עם מערכת החינוך. מזה כעשור מתנדב רוני במועדון אקי"ם יבנה שם הוא משמש כמורה לאמנות. רוני מלווה מקרוב את החניכים, באהבה גדולה, ומקדיש את כל כולו למענם ולמען משפחותיהם. חברי המועדון מגיעים לסדנה שם דואג רוני להעביר להם שיעורים וסדנאות יצירה ולאחרונה אף זכו להציג מיצירותיהם גם בכנסת ישראל .

ארגון רוטרי יבנה: ארגון רוטרי הבינלאומי הוא ארגון מתנדבים שנוסד בשנת 1905 בעיר שיקאגו שבארצות הברית. חברי המועדונים, המכונים רוטריונים, מתנדבים למען הקהילה בתחומים כמו סיוע לעסקים ולמשפחות קשות יום ופעילות בתחום החינוך. מועדון רוטרי יבנה הוקם בשנת 1989 וחבריו נפגשים מדי שבוע ויוזמים פרויקטים למען תושבי יבנה, כמו יצירת מיקוד עסקי לעסקים נבחרים, וכמו כן, מתנדבים בבתי הספר. נשיא מועדון רוטרי יבנה הוא רון לינוויל.
 
(1/6/23)
חדשות 

עיריית יבנה מכבדת זכויות יוצרים ועושה את מירב המאמצים לאתר בעלי זכויות בפרסומים ו/או צילומים המגיעים אליה. אם זיהיתים צילום ו/או כל פרט שיש לכם זכויות בו/בהם, אנא פנו אלינו לבקש לחדול מהשימוש בו/בהם באמצעות כתובת dorit@yavne.muni.il
ראשי מפת אתר פנייה למנהל האתר יוטיוב עקבו אחרינו באפליקציה
הצהרת נגישות
The Butterfly Button