עיריית יבנה נערכת לחורף בטוח

05/01/2015 15:40
החורף בפתח ועיריית יבנה נערכת עם שורת צעדים להבטחת חורף בטוח לעיר ותושביה. ראש העיר, צבי גוב-ארי הנחה את האגף לשיפור פני העיר לבצע סקירה כללית לבטיחות מתקני העירייה בכל רחבי העיר ובדיקות מקיפות של עמודי חשמל ותאורה, רמזורים, עצים, תקינות הגגות, המרזבים ומתקני הספורט.
     עיריית יבנה נערכת לחורף בטוח


כמו כן מתבצעת בדיקה של בטיחות מוסדות החינוך והנחיית העובדים לכללי בטיחות בחורף. בתנאי מזג אוויר חריגים יפעילו מחלקות העירייה צוותי חירום. כמו כן, כבכל ימות השנה, זמינים במרכז השליטה העירוני (106) ובמחלקת הפיקוח לכל אירוע חריג המתרחש בעיר.

מרכז השליטה מהווה ערוץ דיווח ישיר לתושבים על כל מפגע על מנת שיטופל במהירות האפשרית ועל-פי סדרי עדיפות. לשירות התושבים, ערוצי הדיווח היעילים למוקד העירוני על מפגעי מזג האוויר: מחייגים 106 מכל טלפון קווי בתחומי יבנה,או 08-9433350 מכל טלפון אחר. במקרי חירום בלבד בהם אין מענה טלפוני במרכז השליטה ניתן להתקשר לטלפון שמספרו: 08-6997193.

האגף לשירותים חברתיים בעירייה נערך בכוננות 24 שעות ביממה לטיפול בכל אירוע, ואנשיו נמצאים בקשר רציף עם קשישי העיר ודאגה לרווחתם. כמו כן, באגף ערוכים למצבי חירום בהתייחסות מיוחדת למתן שירות וטיפול באוכלוסיות נזקקות ובסיכון.

במקביל קוראת העירייה לתושבים לגלות ערנות ולהכין בתיהם לחורף למניעת תאונות ולשמירה על בטיחותם במקרה של מזג אויר סוער. בין היתר נקראים התושבים לוודא ניקיון מרזבים בפתחי הניקוז במרפסות ובגגות הבתים; לקבע חפצים ואביזרים העלולים לעוף ברוחות עזות כגון סככות, ריהוט גן ועציצים; לגזום ענפים ועצים בגינות הפרטיות בעיקר אלו המצויים בקרבת כבלי חשמל; להסיר אנטנות טלוויזיה ישנות, בדיקת מפסקי פחת וציוד חשמלי, הכנת תאורת חירום ועוד.

עיריית יבנה מכבדת זכויות יוצרים ועושה את מירב המאמצים לאתר בעלי זכויות בפרסומים ו/או צילומים המגיעים אליה. אם זיהיתים צילום ו/או כל פרט שיש לכם זכויות בו/בהם, אנא פנו אלינו לבקש לחדול מהשימוש בו/בהם באמצעות כתובת dorit@yavne.muni.il
ראשי מפת אתר פנייה למנהל האתר יוטיוב עקבו אחרינו באפליקציה
הצהרת נגישות
The Butterfly Button