אגפים ומחלקות

על המחלקה

 
מנהלת משאבי קהילה והתנדבות: טליה ידיד ציון
כתובת: רחוב הגלבוע 42, יבנה
טלפון: 08-9425558
עבודה סוציאלית קהילתית מסייעת במציאת מענים לצרכים קהילתיים בתחומים שונים ומגוונים, בהתאם לצרכים העולים מהשטח ומהתושבים. מטרת העבודה הקהילתית היא פיתוח והפעלת שירותים בקהילה, העצמת התושבים ומיצוי זכויותיהם, צמצום בעיות חברתיות, העלאת מודעות לתופעות חברתיות ברמה העירונית קהילתית.

תחומי הפעילות:

המרכז לגישור וישוב סכסוכים במרכז רייך - הגישור הינו דרך לפתרון סכסוכים ומחלוקות בהסכמת הצדדים, באמצעות מגשר. הליך הגישור הינו וולונטרי, נגיש וקצר, נעשה באווירה מכבדת תוך שמירה על סודיות וחיסיון ומאפשר לצדדים לקחת אחריות על הסכסוך ולהחליט ביחד כיצד יראה הפתרון.
השירות פועל במרכז רייך, ובמרכז פועלים בהתנדבות מגשרים מקצועיים ומנוסים בפתרון סכסוכים בקהילה ובתיקי בית המשפט לתביעות קטנות.

ליצירת קשר- 08-9331133

קהילה נגישה

קהילה נגישה" הינה תכנית ארצית המושתת על קבוצת פעילים חברתיים. התוכנית פועלת במטרה לקדם שילוב מלא של אנשים החיים עם מוגבלויות בקהילה ובחברה.
התכנית פועלת להנגשה: פיזית, חברתית, למידע לתושבים ולמוקדי קבלת ההחלטות.
התוכנית פועלת לאור חוק שוויון זכויות לאנשים עם מוגבלות ומטרתה להגביר את המודעות בקרב תושבי העיר לחשיבות השילוב של אנשים החיים עם מוגבלות בקהילה.

ליצירת קשר: גדי מינקין 050-2153013 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   


עיריית יבנה מכבדת זכויות יוצרים ועושה את מירב המאמצים לאתר בעלי זכויות בפרסומים ו/או צילומים המגיעים אליה. אם זיהיתים צילום ו/או כל פרט שיש לכם זכויות בו/בהם, אנא פנו אלינו לבקש לחדול מהשימוש בו/בהם באמצעות כתובת dorit@yavne.muni.il
ראשי מפת אתר פנייה למנהל האתר יוטיוב עקבו אחרינו באפליקציה
הצהרת נגישות
The Butterfly Button