אגפים ומחלקות

על מחלקת איכות הסביבה

מנהל המחלקה: יניב תם
כתובת: התנאים 1, יבנה.
טלפון: 08-9433348
המחלקה אחראית על תחומי איכות הסביבה ובריאות הציבור, מניעת מטרדים, רעש, קרינה, הדברת מזיקים, זיהום אוויר ועוד.
יבנה הינה עיר ירוקה. ברחבי העיר פזורים עשרות מרכזי מחזור שכונתיים, בבתי הספר ובגנים לומדים לסגל אורח חיים ירוק ובריא בדרך לבניית מנהיגות סביבתית. ביבנה שטחים ירוקים נרחבים, מדשאות, שדרות עצים, מתקני משחקים וספורט, כבישים רחבים ותאורה טובה. עיריית יבנה מקדמת את בנייתן של השכונות החדשות ותוספת של 16,000 יח"ד חדשות.
ביבנה קיימת "שכונה ירוקה" ייחודית בישראל ובה מושם דגש מיוחד על איכות הסביבה.

מידי שנה זוכה יבנה להוקרה והערכה מטעם המועצה לישראל יפה. לחזות העיר חלק גדול במכלול הפרמטרים המעצבים את איכות חיי התושב.
עיריית יבנה משקיעה מאמצים ואמצעים רבים כדי לשמור על איכות החיים והסביבה. אגף שיפור פני העיר דואג לשיפור חזות העיר, ליופייה, לניקיונה ולשמירה על איכות החיים של תושבי יבנה. מתן רמת שירותים גבוהה וקשר ישיר ובלתי אמצעי עם התושב הם המאפשרים טיפול נאות בצרכיו ובעיותיו של התושב בצורה מיטבית ומהירה. העירייה שמה על סדר היום את התחום הסביבתי ופועלת ללא לאות על מנת להמשיך ולשמור על העיר שלנו נקייה ומטופחת. בשכונה הירוקה מופעלת מערכת הפרדת פסולת לשני זרמים ברוב חלקי העיר מותקנים פחים טמוני קרקע המחליפים את מכולות האשפה הפזורות בעיר. העירייה מובילה מהלך משולב להפחתת הפסולת המועברת להטמנה באמצעות פריסת מיכל מחזור לנייר, פלסטיק, בקבוקים, קרטון, אריזות, גזם וצמחיה, טקסטיל, פסולת אלקטרונית, סוללות משומשות ועוד.
עיריית יבנה מכבדת זכויות יוצרים ועושה את מירב המאמצים לאתר בעלי זכויות בפרסומים ו/או צילומים המגיעים אליה. אם זיהיתים צילום ו/או כל פרט שיש לכם זכויות בו/בהם, אנא פנו אלינו לבקש לחדול מהשימוש בו/בהם באמצעות כתובת dorit@yavne.muni.il
ראשי מפת אתר פנייה למנהל האתר יוטיוב עקבו אחרינו באפליקציה
הצהרת נגישות
The Butterfly Button