הקוד האתי של עיריית יבנה

1. יושרה ואמינות

עיריית יבנה ועובדיה ינהגו ביושר ובתום לב, יפעלו באמינות, בהגינות, ברוח טובה ובדוגמא אישית תוך שמירה על טוהר המידות, במתן שירות לתושב ובעבודת צוות ביחידות העירייה וביניהן. העובדים יפעלו בנאמנות, ללא ניגוד עניינים וללא משוא פנים על-פי הייעוד של העירייה, החזון, המדיניות העירונית ובמסגרת החוק.

2. מקצועיות

‏עיריית יבנה ועובדיה יפעלו על פי אמות מידה מקצועיות, הקפדה על תכנון הפעילות, ביצועה באופן ראוי ומדויק, וכן על שיפור ולמידה מתמדת. עובדי העירייה יעניקו שירות איכותי ויעיל הממוקד בתושבי העיר ובצרכיהם ויבצעו עבודתם על בסיס ידע, ניסיון והכשרה מקצועית מתמדת. העירייה תפעל על יסוד הפרדה עקרונית וברורה בין פעילות הנבחרים, שעיקרה בתחומי המדיניות והבקרה, לבין פעילות העובדים שעיקרה בתחומים מקצועיים מבוססי ידע, מיומנות, הבנה ואתיקה.

3. מצוינות וחדשנות

עובדי העירייה יחתרו למצוינות וחדשנות בכל תחומי העשייה ויגלו יוזמה ויצירתיות אשר יובילו לשירות הטוב ביותר. עובדי העירייה יחתרו להשגת הישגים יוצאי דופן ביחס לאחרים תוך התמדה, נחישות, יוזמה, מעוף ועשייה באופן הטוב והמקיף ביותר.

‏4. מסירות ונאמנות

עיריית יבנה ועובדיה יראו עצמם כמשרתי הציבור וכמי שהוסמכו לתפקידם במטרה לסייע לציבור ולצרכיו במסירות ובנאמנות, ביושר, בתשומת לב, בשוויון ובהגינות בהתאם לתקנות ונוהלי העירייה. העובד ישמור על סודיות ולא ימסור או יעביר לגורם אחר מידע השייך לארגון אלא אם כן הוסמך לכך כדין.

5. שותפות ושקיפות

‏עיריית יבנה ועובדיה יפעלו למימוש מטרות העירייה וחזונה תוך שיתוף פעולה וסיוע הדדי, כגוף אחד, חוצה אגפים ויחידות. פעולותיה של העירייה ייעשו תוך התחשבות והקשבה לצורכי הציבור ושיתופו למען קידום האינטרסים הציבוריים והעמקת המעורבות והאחריות של התושב לקהילה, תוך מחויבות לשקיפות ושמירה על הוראות הדין וצנעת הפרט.

6. אחריות ומחויבות

‏עיריית יבנה ועובדיה יפעלו להשגת המטרות והיעדים תוך מחויבות מקצועית ואישית ובראיה מערכתית. העובדים מחויבים לשמירה על נכסי העירייה ומשאביה, תוך הקפדה ושימוש מושכל במשאבי הארגון. עובדי העירייה ידבקו במשימותיהם, יהיו נאמנים למערכת ולערכיה וייצגו אותה באופן המכבד את התושבים, את העובדים ואת העירייה.

7. כבוד הדדי

עיריית יבנה ועובדיה ינקטו כלפי כל אדם יחס של כבוד, אדיבות והגינות, תוך כיבוד הזכויות והצרכים של הזולת, מתן שירות אדיב, סובלני ושוויוני, תוך שמירה קפדנית על כבוד האדם באשר הוא אדם.

8. איסור הפליה

עיריית יבנה ועובדיה ינהגו ביחס הוגן, אנושי ושוויוני תוך מתן כבוד הדדי לכל אדם, ללא הפליה במעשים ובהצהרות של אדם או קבוצה, רקע, אמונה, דת, מין, עדה, השתייכות פוליטית, מוצא, לאום והעדפה מינית, כולל הצהרות גזעניות ופוליטיות פוגעות.
 
בברכה,
רועי גבאי
ראש העיר


עיריית יבנה מכבדת זכויות יוצרים ועושה את מירב המאמצים לאתר בעלי זכויות בפרסומים ו/או צילומים המגיעים אליה. אם זיהיתים צילום ו/או כל פרט שיש לכם זכויות בו/בהם, אנא פנו אלינו לבקש לחדול מהשימוש בו/בהם באמצעות כתובת dorit@yavne.muni.il
ראשי מפת אתר פנייה למנהל האתר יוטיוב עקבו אחרינו באפליקציה
הצהרת נגישות
The Butterfly Button