שקיפות מידע לתושב

אודות מרכז גישור והידברות בקהילה

 
מנהלת מרכז לגישור והידברות בקהילה: ענת גרוצקי
כתובת: האמוראים 1, פינת גיבורי החייל
טלפון: 08-9331133
פקס: 08-9331134
תושבים יקרים,
 
"מרכז הגישור ודיאלוג בקהילה", שהוקם במרכז רייך ביבנה, הינו שירות נוסף וחיוני המעצים את התושב, ונותן ביטוי להיותה של יבנה עיר המעודדת את חופש הביטוי, את השוויון והשותפות בין מגוון התושבים החיים בה.

במרכז מאפשרים גישור ויישוב סכסוכים מחוץ לבית המשפט בנושאים שונים כגון: סכסוכי שכנים, לבעלי עסקים, גירושין, קידום הערכים של גישור קהילתי, הידברות ופתרון סכסוכים בהסכמה. 

רוח הידברות ופתרון דילמות באמצעות דו-שיח מאפשרת להביא כל בעיה להישגים הדדים מתוך כיבוד האדם את רעהו ומסייע בפתרון סכסוכים בהסכמה, בתחומים שונים העולים מהקהילה, תוך הטמעת ערכים של כבוד הדדי, סובלנות ושמירה על מערכת יחסים טובה, המביאים להפחתת אלימות.

השימוש בהליך הגישור בונה תשתית חברתית טובה ובריאה.

במרכז מגשרים מקצועיים, מומחים לתחומם הפועלים בהתנדבות למען הקהילה.
 
המרכז הוקם מתוך אמונה בהליך הגישור וביישוב סכסוכים בהסכמה.
 
מטרתנו ליצור תהליך שינוי חברתי ברמה העירונית, צמצום קונפליקטים בחברה, יצירת דיאלוג בקרב התושבים על ידי פעולות גישור, הסברה ומניעה, תוך שיתוף פעולה בין כל הגורמים.
 
צוות המרכז שואף לכך שפרטים, ארגונים ומוסדות בעיר יכירו מנגנונים ליישוב סכסוכים בהסכמה ותוך דיאלוג, ובעיקר את תהליך הגישור, יבחנו את המנגנונים הללו כמקור ראשון ליישוב סכסוכים ויבחרו להשתמש בהם במקרים הולמים כחלופה להליך המשפטי.
 
נשב, נקשיב, נדבר

בברכה,
ענת גרוצקי
מנהלת מרכז לגישור והידברות בקהילה
עיריית יבנה מכבדת זכויות יוצרים ועושה את מירב המאמצים לאתר בעלי זכויות בפרסומים ו/או צילומים המגיעים אליה. אם זיהיתים צילום ו/או כל פרט שיש לכם זכויות בו/בהם, אנא פנו אלינו לבקש לחדול מהשימוש בו/בהם באמצעות כתובת dorit@yavne.muni.il
ראשי מפת אתר פנייה למנהל האתר יוטיוב עקבו אחרינו באפליקציה
הצהרת נגישות
The Butterfly Button